Охорона і зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінний фізичний розвиток є невід’ємною частиною освітньої роботи в закладі дошкільної освіти. Одне з найважливіших завдань у цій роботі – задовольнити потребу дітей у русі, зміцнити здоров’я кожного вихованця.

В переддень 8-го березня в ЗДО «Веселка» пройшли  святкові ранки «Тепло сердець даруєм мамі».

Діти разом з педагогами вшанували рідних матусь, бабусь, сестричок, які завітали до садочка. Музичні керівники та вихователі подбали про духовне, емоційне та естетчне збагачення дітей під час свят. Доказом цього було цікаве весняне  оформлення залу, вбрання дітей, настрій присутніх. 

15 лютого 2018 р. в ЗДО «Веселка» пройшли відкриті покази організованої навчальної діяльності з екологічного виховання. Малят І-А молодшої групи в чарівний світ казки повела вихователь Левченко Т.В.

Вона уміло ознайомила дітей з лісовими звірятами та їх способом життя взимку, залучила дітей до театралізованої діяльності. Навчила бережно відноситися до всього живого.

 

В рамках виконання річного плану роботи та з метою вдосконалення професійної майстерності 1 лютого в ЗДО «Веселка» пройшов брейн-ринг від «Від екології природи-до екології душі».

Справжня зимова казка та радісна атмосфера панувала в ЗДО «Веселка» під час проведення Новорічних ранків. Педагогічний колектив разом з батьками поринули в країну дитинства, чарівності, надали можливість дошкільнятам відчути дух Новорічних свят, поспілкуватися в дружньому колі разом з казковими героями, Дідом Морозом, Снігуронькою.

Підґрунтя для майбутньої успішної математичної діяльності людини закладається в дитинстві. Саме тому педагогічний колектив ДНЗ «Веселка» спрямовує свою діяльність на творчу самореалізацію кожної дитини та формування в неї життєвої компетентності на заняттях з логіко-математичного розвитку. 16 листопада 2017 року в садочку пройшли відкриті покази «Математична країна запрошує».