З 1 по 3 червня 2018 року відбувся третій регіональний Міжнародний Фестиваль освітніх технологій «Перспектива – Миколаїв  2018», який проводиться у рамках проекту «Освіта XXІ століття: зміни в контексті розвитку інформаційного суспільства».

Ідея проведення регіонального Фестивалю, головною метою якого є творчий розвиток педагогів, зміцнення здоров’я, профілактика емоційного вигорання та активний відпочинок у колі колег і друзів, була запропонована працівниками освіти міста Миколаїв.

Програма «Впевнений старт» - це якісно новий документ, розроблений для забезпечення успішного розвитку дитини на передшкільному етапі життя.

Матеріал програми узгоджений із положеннями Базового компонента дошкільної освіти. Він сприяє створенню фундаменту успішності дитини в умовах Нової української школи та спрямований на реалізацію особистісно орієнтованої моделі освітнього процесу.

Чудове весняне свято – Великдень! Це свято Воскресіння Христового, свято перемоги життя над смертю. Відзначають його весною, коли після тривалої зими день стає довшим за ніч, і на зігріту сонячним промінням землю повертається життя.

З 4 по 10  квітня 2018 року в ЗДО «Теремок» проведені тематичні заняття та розваги, присвячені найвеличнішому християнському святу – Великодню.

Масляна є одним з найстаріших свят, яке триває цілий тиждень. У народі це свято асоціюється з смачними печеними млинцями та веселими гуляннями. Мета таких гамірних масових заходів полягає в тому, щоб розбудити весну від сну і прогнати «геть зиму».

Масляна святкується й у дитячих садках. Працівники ЗДО «Теремок» 14 лютого 2018 року організували для дітей неповторне, веселе, колоритне свято, яке було сповнене народних ритуалів та обрядів.

Базовий компонент дошкільної освіти спрямовує педагогів на розвиток особистості дитини як основний ресурс, що визначає поступальний рух суспільства. Тому кожен вихователь має вбачати в дитині неповторну особистість, яка потребує творчого розвитку. Важливу роль у цьому відіграє народознавча діяльність дошкільника, крізь яку він пізнає навколишній світ. 

Розвиток дитини відбувається під постійним наглядом дорослого, протягом усього її перебування в дошкільному закладі. Тому сучасний педагог знаходиться в постійному пошуці нового у освітньому процесі, щоб діти духовно, інтелектуально та фізично успішно розвивались. 16 січня 2018 року для педагогів закладів дошкільної освіти була організована зустріч з доктором педагогічних наук, провідним науковим співробітником ІПВ НАПН України, досвідченим педагогом Наталією Василівною Гавриш. 

12 грудня 2017 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського відбувся майстер-клас для вихователів закладів дошкільної освіти області «Особливості розвитку дітей дошкільного віку у різних видах образотворчої діяльності».

У роботі майстер-класу взяли участь 30 педагогів області, серед них вихователь-методист ЗДО «Теремок» Ященко І.П.