18 травня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти «Сонечко» села Рудка відбувся семінар завідуючих на тему «Мовна і мовленнєва компетенція дошкільника». В ході семінару педагоги переглянули заняття в різновіковій групі з розвитку мовлення «Пора року. Весна» (вихователь Кононенко О.А.) та виховний захід «Любов врятує світ» (вихователь Кононенко О.А. та завідуюча ЗДО Деркач С.А.), обговорили питання  організації форм мовленнєвої діяльності дошкільників (навчання рідної мови та способів її використання у різних видах діяльності).

В роботі семінару взяла участь методист районного методичного кабінету Бузало К.І., яка довела до відома учасників семінару лист МОН України від 19.04.2018 №1/9-249 та Інструктивно-методичні рекомендації щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти та поставила основні завдання завідуючим щодо організованого закінчення навчального року та організації роботи закладів у режимі оздоровлення дошкільників.

Завідуючі ЗДО відмітили високу професійність вихователя у проведенні заняття та тісну співпрацю працівників закладу з батьками. Всі отримали величезне задоволення від перебування у дошкільному закладі.

SAM 4200

SAM 4206

SAM 4189

SAM 4203