Друк
Категорія: Дзвіночок с. Овсюки
Перегляди: 392

"Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими". Оскар Уальд

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації 5 грудня 2018 року на базі ЗДО «Дзвіночок» села Овсюки Гребінківського району відбувся районний семінар директорів закладів дошкільної освіти «Природнича діяльність як запорука умов для розвитку екологічно освіченої особистості».

Учасники семінару ознайомилися з освітньою діяльністю в середньо-старшій групі ЗДО «Дзвіночок» в рамках представленого інтегрованого заняття «Торохтійко про зиму» та музичного привітання «Жартівливі посиденьки», які провела вихователь Лідія Іванівна Мазняк.

Під час теоретичної частини заняття вихованці закріпили і поглибили знання про погодні умови та явища, які характерні для початку зими. Напрацювали вміння характеризувати зміни в природі.

Перед вихователем стояло завдання вчити дітей відповідати на поставлені запитання, узгоджувати слова в реченні, добирати спільнокореневі слова, навчити логічно пояснювати їх значення, аналізувати події та прогнозувати їх наслідки.

Під час практичної частини діти за допомогою дослідів навчилися визначати властивості снігу і ознайомилися з новим методам малювання способом змішування фарб із крохмалем, сіллю та водою.

Директор закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Марія Іванівна Коцар провела для учасників семінару оглядову екскурсію садочком, поділилася власними напрацюваннями та здобутками закладу.

viber image1

viber image4

viber image11

viber image12

viber image13

viber image14

viber image15

viber image16

viber image17

viber image18

viber image3

viber image5

viber image6

viber image7

viber image8

viber image9

viber image10

viber image